• COMFY AYAKKABI BAKIM VE PROMOSYON ÜRÜNLERİ

    Metplas, ayakkabı bakım ve promosyon ürünleri alanında yaptığı üretimlerini 1990 ların sonlarında Comfy markası altında toplamıştır. Ayakkabı sektöründe, daima ilklere ve yeniliklere imza atan Comfy, üretim sürecinde devam eden araştırma geliştirme faaliyetleri sonucunda kendi özgün dizaynlarını, patentli ürünler halinde kullanıcılara sunmaktadır. Bu sayede iç ve dış pazarda birçok lider ayakkabı üreticisinin ve mağaza zincirinin tercihi olmuştur.

    Comfy, yüksek stok adetleri ve üretimin gücüyle, ihtiyaç duyulan her anda büyük küçük tüm kuruluşların taleplerini seri bir şekilde karşılamaktadır.  • RUBİKAP POLİKARBONAT KIRILMAZ BARDAK & PLASTİK BARDAK

    Metplas, polikarbonat hammadde işlemedeki tecrübesi ve yetkinliği ile, 1994 yılından itibaren polikarbonat masaüstü servis malzemeleri üretiminde yurt içinde ithalat ile sınırlı olan bir talebi, tek başına yaratıp geliştirmiştir. Zaman içerisinde artan ürün çeşidini Rubikap markası altında toplayan şirket, üretim kapasitesini, kalite standartlarını global gelişmelere paralel olarak ileri taşımıştır.

    Günümüzde hem lokal hem global kulanıcıların beğenisine, farklı, prestijli, dayanıklı ve ekonomik seçenekler sunarak hizmet vermektedir.